Çok Sayfalı Tasarımlar

Katalog

Ürün ve hizmetlerin belli bir düzen içinde listelendiği, içinde ürünlerin teknik bilgilerine ya da özelliklerine yer verilen, fiyatların da yer aldığı satış ve tanıtım amacıyla hazırlanmış listelerdir. Kataloglar pek çok farklı ebatta ve materyalde hazırlanabilir. Kataloglar sadece basılı materyal olarak değerlendirilmemelidir. Firmanın web sitesine konmak üzere ya da daha basit şekilde e-posta ile müşterilere gönderilmek üzere hazırlanan dijital kataloglar da son derece kullanışlı ve etkilidir. KOSGEB gibi kurumlar aracılığıyla devlet desteği alınarak katalog bastırılabilmektedir.

Broşür

Ürün, hizmet ya da belli bir kampanyayı açıklamak için, kısa ve öz bilgilere yer verilerek ve genellikle çarpıcı renkler ve görseller kullanılarak hazırlanmış tanıtım materyalleridir. Fuar organizasyonlarının vazgeçilmezi broşürler, Kataloglarda olduğu gibi sadece basılı olarak değil, dijital olarak da hazırlanabilirler ve oldukça kullanışlıdırlar.

Insert

Belli bir döneme ait kampanya ve indirimleri duyurmak üzere bastırılan dergilerdir. Genellikle ürüne ya da hizmete ait güçlü görseller ve fiyat ön planda sunulur. Firmanın iletişim bilgilerine ve kampanyanın süresine yer verilir.

Scroll to top