Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Hizmetleri hemen hemen tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir. Grafik tasarım, firmanın müşterilerilerine, sektördeki diğer firmalara ve ilişki kurduğu tüm çevresine karşı imajını ortaya çıkaran pek çok alanda kullanılır.
Bunların başında firmanın logosu, kurumsal kimliği, basılı ürünlerdeki standartları gelirken, günümüzde internetin yaygın şekilde kullanılması neticesinde dijital kurumsallık olgusu da önem kazanmıştır. Firmanın sektördeki gücünü, etkinliğini, faaliyet konularını doğru şekilde anlatmak, tanıtmak ve gözler önüne sermek oldukça önemlidir.
Grafik tasarım, firmanın üretim, hizmet, tanıtım, pazarlama ve müşteri ilişkileri departmanlarının ayrılmaz bir tamamlayıcısı durumuna gelmiştir.

Grafik tasarım, markalaşma sürecinin en önemli unsurudur. Bu bakımdan firmanın logosunu, bu logunun nasıl kullanılacağını, müşteri görüşmeleri ve/veya internet üzerinde kurumsal imaj sağlamada kullanılacak basılı ve dijital materyallerin nasıl olacağını, fuar çözümlerini, açık hava reklamlarını, basılı reklamları, internet reklamlarını grafik tasarım departmanı olmadan hazırlamak mümkün değildir.

Scroll to top