Dijital Reklam Tasarımı

Reklamın yayına hazırlanması, tasarlanması. İlgili mecrada yayına alınacak metin arama reklamı / sosyal medya reklamı içeriğinin hazırlanması.

Google Kelime Arama Reklamları

Kullanıcıların Google arama motoru yardımıyla aradıkları anahtar kelimeler üzerinden reklam verme çalışmalarını kapsar. Google en yaygın kullanılan arama motoru olması bakımından kullanıcı kitlesi oldukça geniştir. Ve reklamların etkisi yüksektir. Kelime araması yapılarak listelenen sonuçların içine yerleştirilen reklamlar kullanıcıların bağlantı verilen web sitesine kolayca gelmelerini sağlar.

Facebook Görsel Reklamları

Facebook sosyal medya kanallarından en etkili reklam ağına sahip olanlardan biridir. Facebook yapısı gereği üyelerinin tüm demografik bilgilerini barındırmaktadır. İşte bu özellik Facebook reklamlarının en güçlü yanıdır. Bir reklamı, belli bir bölgede bulunan, belli cinsiyette, belli yaş grubunda ve hatta medeni hali - ilişki durumu gibi pek çok filtrelemeler kullanarak, tam da hedef kitlenize ulaştırmanız mümkündür.

Web Banner

İnternet üzerinde, Google başta olmak üzere pek çok banner reklamlama platformu bulunmaktadır. İyi tasarlanmış bir banner hizmetinizi, ürününüzü ya da kampanyanızı tek bakışta anlatır. Doğru yerlerde ve doğru mesajlarla yerleştirildiğinde son derece etkili sonuçlar almanızı sağlar.

Instagram Görsel Reklamları

Instagram, Facebook reklamlama alt yapısı içinde çalışmaktadır. Facebook üzerinde oluşturulan reklamlar, Instagram platformunda da gösterilebilmekte, ya da sadece Instagram üzerinden reklam çalışmaları yürütülebilmektedir. Günümüzde yükselerek artmakta olan üye sayısı ile Instagram platformunda da oldukça etkili reklamlama faaliyetleri yürütülebilmektedir.

Scroll to top