Hizmetler

Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım Hizmetleri hemen hemen tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir. Grafik tasarımı firmanın müşterilerilerine, sektördeki diğer firmalara ve ilişki kurduğu tüm çevresine karşı imajını ortaya çıkaran pek çok alanda kullanılır. Bunların başında firmanın logosu, kurumsal kimliği, basılı ürünlerdeki standartları gelirken, günümüzde internetin yaygın şekilde kullanılması neticesinde dijital kurumsallık olgusu da önem kazanmıştır. Firmanın sektördeki gücünü, etkinliğini, faaliyet konularını doğru şekilde anlatmak, tanıtmak ve gözler önüne sermek oldukça önemlidir.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz ..

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri firmanın pazarlama hedefleri doğrultusunda internet ortamında varolmasını kapsayan hizmetlerdir. Google Adwords (Google arama motoru reklamları) başta olmak üzere Google My Business, Facebook Ads, Instagram Ads, MailChimp vb. internet ortamında reklamlama faaliyetlerini kapsar. Bu birbirinden farklı dinamiklere sahip reklamlama mecralarını, firmanın en uygun fiyatla en iyi çözümü elde edeceği şekilde harmanlayarak farklı hedeflere uygun farklı çözümler üretmek mümkündür.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz ..

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri Facebook, Instagram, Youtube, Twitter vb. eş zamanlı bilgi paylaşımının yapıldığı sosyal medya mecralarında, firmanın varlık göstermesi, yaş grubu, ilgi alanları ve hatta lokasyona bağlı olarak hedef kitlelerine yönelik paylaşımlarda bulunması, marka bilinirliğini artırması amacıyla yürütülen hizmetleri kapsar. Sosyal medya ortamlarında varolmak; sektördeki rakiplere, müşterilere ve potansiyel müşterilere her gün ulaşmanın, kendini hatırlatmanın ve ürünlerini /  hizmetlerini tanıtmanın en güzel, kolay ve ekonomik yoludur.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz ..

Scroll to top