Reklam Hesabı Kurulumu

Google AdWords

Google arama motoru reklamları yayınlayabilmek için bir Gmail hesabı üzerine kurulan Google Adwords reklam hesabı, kelime arama reklamları başta olmak üzere Google üzerinde reklam kampanyaları oluşturmanızı sağlar.

Google My Business

Google My Business, web sitenizi, iletişim bilgilerinizi, iş yerinizin fotoğraflarını, firmanızın fiziksel adresini kaydedeceğiniz Google arama motorunun ücretsiz hizmetidir. Buraya kaydolmak müşterilerinizin sizi kolayca bulmasına yardımcı olur.

Facebook Reklam Hesabı

Facebook üyelerinin her konuda reklam yayınlamasını sağlayan ve Facebook üyeliğine bağlı reklam hesabıdır. Kullanıcı dostu kayıt ve kullanım ortamı ile reklam kampanyalarınızı takip etmenize izin verir.

Instagram Reklam Hesabı

Instagram platformu Facebook hesabınızla senkronize edilir ve Facebook üyeliğine bağlı reklam hesabınız aynı zamanda Instagram reklamları oluşturmanızı ve takip etmenizi sağlar. Facebook üzerinden yürütülen reklam kampanyalarınızı tercihinize bağlı olarak Instagram üzerinde yayına alabilir, sadece Instagram'da yayınlanmasını tercih edebilirsiniz.

Mail Chimp Toplu E-Posta Servisi

Toplu e-posta adresleri listelerinizi takip edebileceğiniz, doğrudan web siteniz ile senkronize ederek e-posta üyeliği işlemlerinizi yapabileceğiniz, toplu e-posta gönderimi yapabileceğiniz ve gönderilen e-posta kampanyalarınızı takip edebileceğiniz oldukça fonksiyonel bir e-posta servisidir.

Scroll to top